Contact veehandel

Wilt u graag meer informatie over een bepaald onderwerp of heeft u bepaalde vragen, opmerkingen en/of suggesties, neemt u dan contact met ons op.

Veehandel M.A. van Rooi B.V.

Herendijk 6
5737 RA Lieshout

Tel.    +31 (0) 499 – 42 13 10
Fax.   +31 (0) 499 – 42 26 89
info@vanrooi.nl
KvK: 17054507
BTW: NL006991786B01

Directie

Addy van Rooi: 06-53666938
addy@vanrooi.nl

Inkoop

Rob Jansen: 06-25087484
rob@vanrooi.nl

Jack Schoonwater: 06-21339015
jack@vanrooi.nl

Planning transport

Bart Kanters: 06-10500785
bart@vanrooi.nl

Planning aanvoer slachterij

Willem Kusters: 06-50237196
planning@vanrooi.nl

Wegerij

Hubert Duijndam:
0499-421310

Verkoop kantoor Polen

Ropolfarm
Monika Antkowiak
0048-5020.21.584

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Financieël/administratief

Marlieke Linders
marlieke@vanrooi.nl

Anne Vlemmix
anne@vanrooi.nl

Nicole van de Moosdijk
nicole@vanrooi.nl

Carlijn van den Elsen
carlijn@vanrooi.nl

Suzanne Sigmans
suzanne@vanrooi.nl

Telefoon:
0499-421310